<p style="text-align: center;"><strong>متن آهنگ دانوش وسط دلمی دلمی دلمی خوبه یکی مثل تو دارم</strong></p> <p style="text-align: center;">ﺗﻮ ﭼﺸﺎت ﻣﺸﻜﻴﻪ وﻟﻰ دﻧﻴﺎﻣﻮ رﻧﮕﻰ ﻛﺮده</p> <p style="text-align: center;">اﮔﻪ ﻣﻨﻮ ﺗﻮ ﻗﻠﺒﺖ ﺟﺎ ﺑﺪی ﻫﻤﻪ ﭼﻰ ﺣﻠﻪMusicdel | موزیکدل</p> <p style="text-align: center;">آﺧﻪ ﻫﻮاﻣﻮ داره ﺗﮏ دﻟﺖ ﻛﻪ وﻟﺖ ﻧﻜﺮدم</p> <p style="text-align: center;">اﻧﻘﺪه ﻣﻴﺨﻮاﻣﺖ ﻛﻪ ﺑﻬﺖ ﻧﮕﻢ ﻣﻦ</p> <p style="text-align: center;">ﻣﺎل ﺧﻮدﻣﻰ ﺧﻮدﻣﻰ ﺧﻮدﻣﻰ درﺳﺘﻪ اﻧﺘﺨﺎﺑﻢ</p> <p style="text-align: center;">وﺳﻄ دﻟﻤﻰ دﻟﻤﻰ دﻟﻤﻰ ﺧﻮﺑﻪ ﻳﻜﻰ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ دارم</p> <p style="text-align: center;">ﻳﻪ ﺟﺎﻳﻰ دوﺗﺎﻳﻰ ﺑﺎﺷﻴﻢ ﻣﻮزﻳﮏ و ﻣﺎﺷﻴﻦ ﻧﺼﻒ ﺷﺒﻰ ﺑﺎﻫﻢ</p> <p style="text-align: center;">ﻳﻜﻰ ﺑﺰﻧﻪ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﻢ ﺗﻮروﺧﺪا ﻧﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﺧﻮاﺑﻢ</p> <p style="text-align: center;">ﻣﻴﺎم ﺑﺎ ﻳﻪ اﺷﺎرت ﻣﻴﮕﻢ ﻋﺎﺷﻘﺘﻢ ﺑﺎ اﺟﺎزت</p> <p style="text-align: center;">اﻧﻘﺪه ﻣﺎﻫﻰ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻣﺎه ﺑﺸﻪ ﺳﺘﺎرت</p> <p style="text-align: center;">ﻛﺴﻰ ﻧﺰدﻳﻜﺖ ﻧﺒﻴﻨﻢ ﺑﻴﺎ ﭘﻴﺶ ﺧﻮدم ﺳﺮﻳﻌﺘﺮ</p> <p style="text-align: center;">اﻧﻘﺪه ﺧﻮاﺳﺘﻨﻰ ﺷﺪی ﻛﻪ ﻧﻤﻴﺸﻪ واﺳﺖ ﻧﻤﻴﺮم</p> <p style="text-align: center;">ﻣﺎل ﺧﻮدﻣﻰ ﺧﻮدﻣﻰ ﺧﻮدﻣﻰ درﺳﺘﻪ اﻧﺘﺨﺎﺑﻢ</p> <p style="text-align: center;">وﺳﻄ دﻟﻤﻰ دﻟﻤﻰ دﻟﻤﻰ ﺧﻮﺑﻪ ﻳﻜﻰ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ دارم</p> <p style="text-align: center;">ﻳﻪ ﺟﺎﻳﻰ دوﺗﺎﻳﻰ ﺑﺎﺷﻴﻢ ﻣﻮزﻳﮏ و ﻣﺎﺷﻴﻦ ﻧﺼﻒ ﺷﺒﻰ ﺑﺎﻫﻢ</p> <p style="text-align: center;">ﻳﻜﻰ ﺑﺰﻧﻪ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﻢ ﺗﻮروﺧﺪا ﻧﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﺧﻮاﺑﻢ</p> <p style="text-align: center;"></p> <p style="text-align: center;"><a rel="nofollow,noreferrer" href="https://musicdel.ir/single-tracks/319416/">آهنگ جدید دانوش به نام <<وسط دلمی دلمی دلمی خوبه یکی مثل تو دارم>></a></p>

آهنگ جدید سینا پارسیان به نام «انتها»

آهنگ جدید محمد معتمدی به نام «تو زنده ای»

آهنگ جدید آرمین زارعی به نام «سرگرمی»

آهنگ جدید بنیامین بهادری به نام «پرسش»

آهنگ جدید محسن چاوشی به نام «من باید میرفتم»

آهنگ جدید محمد لطفی به نام «اسم»

آهنگ جدید مرتضی پاشایی به نام «من دیگه طاقت ندارم بخدا من به گریه عادت ندارم»

دﻟﻤﻰ ,ﺧﻮدﻣﻰ ,دلمی ,دانوش ,آهنگ ,اﻧﻘﺪه ,ﺧﻮدﻣﻰ ﺧﻮدﻣﻰ ,دﻟﻤﻰ دﻟﻤﻰ ,دلمی دلمی ,ﮔﻮﺷﻢ ﺗﻮروﺧﺪا ,آهنگ جدید ,دوﺗﺎﻳﻰ ﺑﺎﺷﻴﻢ ﻣﻮزﻳﮏ ,ﺟﺎﻳﻰ دوﺗﺎﻳﻰ ﺑﺎﺷﻴﻢ ,ﺧﻮدﻣﻰ درﺳﺘﻪ اﻧﺘﺨﺎﺑﻢ ,ﺧﻮدﻣﻰ ﺧﻮدﻣﻰ درﺳﺘﻪ
مشخصات